Cenová kalkulácia - EDI - elektronická výmena obchodných dokumentov

Prejsť na obsah


CENOVÁ KALKULÁCIA


Naša cenová politika je postavená na niekoľkých cenových tarifách, ktoré sú prispôsobené počtu prenášaných správ za mesiac. Aby sme pre vás vybrali tú najoptimálnejšiu tarifu, potrebujeme vedieť mesačné počty správ, ktoré si budete vymieňať/vymieňate so svojím obchodným partnerom / partnermi.

V poli Partner/počty správ prosím uveďte názov partnera a pre každého partnera názov správ a ich mesačný počet, napr:

METRO:
objednávky - 100
faktúry - 100
dodacie listy - 100
COOP:
objednávky - 300
faktúry - 20


ŠKODA Auto

DELFOR - 20

DESADV - 20

INVOIC - 2

Do pola Formát správ uveďte vašim účtovným programom podporovaný formát EDI správ, väčšinou je to INHOUSE.
Ak neviete formát EDI správ, napíšte do pola Účtovný program názov účtovného programu, ktorý používate. Zistite si u jeho dodávateľa, či podporuje EDI (či už pre obchodné reťazce alebo automobilový priemysel).

Po odoslaní formulára vám najneskôr do 3 pracovných dní pošleme mailom ponuku s cenovou kalkuláciou.


automobilový priemysel
obchodné reťazceÚdaje poskytnuté v tomto formulári budú použité len na vypracovani cenovej kalkulácie a jej doručenie žiadateľovi. Nebudú použité na marketingové účely, ani poskytnuté tretej strane.

Zaškrtnutím tohto políčka udeľujem ako dotknutá osoba súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu vyplnenom vo formulári prevádzkovateľovi Ing. Peter Nemec – IPN data, Buzulucká 3, Zvolen, IČO:33297932 na účely vypracovania cenovej ponuky a predzmluvnej komunikácie na dobu do odvolania súhlasu zaslaním mailovej žiadosti na adresu prevádzkovateľa ipndata(zavináč)ipndata.sk.
Návrat na obsah